Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 100.00 PLN
Producent: Jack N’Jill

Pięknie zapakowana szczoteczka, która może być też pierwszą przygodą z myciem zębów. Pomaga małym dzieciom wyczyścić ząbki z przodu, z dołu i z tyłu. Wykonana w 100% z silikonu medycznego (przeznaczonego do kontaktu z żywnością). Nietoksyczna, delikatna dla dziąseł.

Niezwykle miękka i trwała, a jednocześnie wykonana z najwyższej jakości silikonu.

Sposób użycia: Umyj przed użyciem. Zaaplikuj niewielką ilość pasty Jack N'Jill na szczoteczkę w rowku. Delikatnie nasadź szczoteczkę na ząbki dziecka i z uwagą umyj ząbki przesuwając szczoteczkę do przodu i do tyłu oraz w lekko okrężnych ruchach.

Pamiętaj: zawsze myj szczoteczkę z zewnątrz i od wewnątrz. Nie dawaj dziecku do zabawy, gryzienia czy ssania. Wymień, jeżeli silikon jest zniszczony czy naderwany. Wymieniaj profilaktycznie co 2 miesiące. Wymieniaj zawsze po chorobie dziecka.

Silikonowa szczoteczka może być sterylizowana w worku do sterylizacji w kuchence mikrofalowej przez 3 minuty z około 1 łyżką stołową wody. Można ją również sterylizować we wrzącej wodzie przez kilka minut (nie dłużej niż 5 minut).

Materiał: silikon medyczny do kontaktu z żywnością.

Codziennie Twoje dziecko wkłada szczoteczkę do buzi. Zadbaj o to, żeby była ona wykonana ze składników najwyższej jakości, a nade wszystko BEZPIECZNYCH dla Maleństwa.

test widget