Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 100.00 PLN
Producent: EcoVariant

Flash Perfect to nowoczesny ekologiczny roślinny żel myjący do stosowania w zmywarkach na bazie biosurfaktantu EcoTenz. Wykazuje doskonałe właściwości myjące i odtłuszczające. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz środowiska. Cechuje się szybką biodegradacją. Ma przyjemnym ziołowy zapach.

Stosować zgodnie z instrukcją zmywarki dotyczącą stosowania środków myjących. Stosować w zamian tabletek. Napełniać tylko do tego celu przeznaczony pojemnik (ten sam do którego wkłada się tabletkę) do wskazanej wysokości lub ¾ miarki umieszczonej na opakowaniu (ok.25g). Zaleca się stosować łącznie z nabłyszczaczem i solą regenerującą EcoVariant.

Zgodnie z Rozporządzeniem nr 1272/2008 (CLP) produkt nie został sklasyfi kowany jako stwarzający zagrożenie i nie posiada elementów oznakowania.
Formula FREE: SLS SLES NTA EDTA, PHOSPHATES PARABEN, SYNTHETIC PERFUME COLOR, CHLORINE SODIUM HYDROXIDE.
  - nie toksyczny
  - nie podrażnia oczu
  - nie podrażnia skóry
  - niepalny
  - niekorozyjny
Użyte biosurfaktanty wykazują 100% rozkładu w 10 dni. Cała zawartość jest szybko, łatwo i w całości biodegradowalna w przydomowych i komunalnych systemach oczyszczania ścieków. Zawartość tej mieszaniny spełnia kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości.

Skład (INCI):

Aqua, biosurfaktant - Sapindus Mukorossi nut extract > 85%; PHOSPHONATE; AMINE OXIDE; POLYCARBOXYLATE; XANTHAN GUM; POTASSIUM SORBATE; GLYCERIN

Polecamy

test widget